O nas

Doorpol Sp.J.
J. Adamski
L. Łukawski

Firma Doorpol J. Adamski L. Łukawski Spółka Jawna powstała w 2007 r. i jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości drzwi wejściowych metalowych. Głównym celem naszej firmy jest dbałość o zadowolenie klientów oraz sprostanie ich wymaganiom i oczekiwaniom.
Nasz doświadczony i kompetentny dział handlowy oraz w pełni wykwalifikowany zespół produkcyjny sprawiają, że nasi klienci są zadowoleni z poziomu obsługi i świadczonych przez nas usług. Trwałość oraz wysoka jakość naszych drzwi zostały docenione przez wielu klientów. Wraz z dynamicznym rozwojem nasza firma stale poszerza asortyment produkowanych drzwi zgodnie ze zmieniającymi się trendami w budownictwie, a nowe technologie sprawiają, że produkt końcowy spełnia wszelkie niezbędne wymagania. Aktualnie w ofercie posiadamy drzwi energooszczędne; drzwi antywłamaniowe; drzwi akustyczne – wewnątrzklatkowe; zewnętrzne drzwi metalowe oraz drzwi wewnętrzne.
Celem osiągniętym przez firmę DOORPOL jest wysoka pozycja na polskim rynku, którą chcemy utrzymywać w przyszłości poprzez realizację założonej strategii.

Zdobyte wyróżnienia